Педагогтің аты-жөні: |
Халыкова Лаззат Халыковна |
Күні: |
06.10.2022 |
Сыныбы: |
7 А қатысушы саны: 16 оқушы |
Сабақтың тақырыбы: |
«Жайық жүрген жолменен» |
Сабақтың мақсаты: |
Оқушыларда Ж. Бектұров жайында танымдық және білім дағдыларын тереңдете қалыптастыру |
Сабақтың барысы:
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
бағалау |
ресурстар |
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу, топ мүшелерімен таныстыру |
«Filifity» платформасы арқылы жазылған сандар арқылы топтайды. Бұл платформада кездейсоқ таңдалған сандар арқылы топтасады. «Моншақты» және «Үрімті» топтарына бөлінеді |
|
|
Жаңа сабаққа кіріспе 15 мин. |
1.Ж. Бектұров жайында маңызды ақпараттармен таныстыру 2.Ж. Бектұров жайында қысқаша мәліметтер береді |
Оқушылардың Ж. Бектұров жайында төрт шумақ жол жазу |
|
"Миға шабуыл" - Mentimeter сілтемесі арқылы |
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу.
|
|
Оқушылар Ж. Бектұровтың жолын сәйкестендеру арқылы, танымдық және білімдерін қолданады. |
|
«Жайық жүрген жолменен» - Диаграмма с метками (wordwall.net) сілтемесі жіберіледі. Картамен жұмыс. |
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
«Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа Рефлексиялық кезең Сабақтың аяғы (рефлексиялық кезең): 📌 |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсатына жеткізетін тапсырмалар орындауына қарай, өз түсінгенін, пікірін, өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. тапсырманы қалай орындағанын жариялау 📌 тапсырманың орындалу сапасын, деңгейін бағалау 📌 рефлексия жасау, қорытындылау деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды.
|
Оқушыларға естелік төс белгілері беріледі. |
https://www.survio.com/ cілтемесі арқылы өз пікірлерін білдіреді |